Календарь турниров

Календар турнірів та заходів Федерації шахів м. Дніпра на 2021р.

Слідкуйте за анонсами на головній сторінці сайту

Дата Захід Організатор Місце проведення
14.01 (чт.) Фінал Кубка Голови Федерацій з онлайн-бліцу ФШД chess.com
21.01 (чт.) Онлайн-турнір на chess.com ФШД chess.com
21.01 (ср.) Програма підготовки арбітрів, реєстрація ФШД МШШК ім.Уріха
24.01 (нд.)

перенос

Міжнародний турнір “17th International Solving Contest” з шахів (розв’язування шахових композицій) ФШДО МШШК ім.Уріха
25-31.01

(пн.-нд.)

Фінал Чемпіонату міста 2020 серед чоловіків та жінок ФШД МШШК ім.Уріха
27.01 (ср.) Меморіал Мороза О.С. ФШД МШШК ім.Уріха
28.01 (чт.) Онлайн-турнір на chess.com ФШД chess.com
30.01 (сб.) Кубок ФШД серед любителів, рапід ФШД МШШК ім.Уріха
31.01 (нд.) Нагородження у номінації «Кращий тренер 2020 р.»,
бліц-турнір
ФШД МШШК ім.Уріха
01-04.02
(пн.-чт.)
Кваліфтурніри на 3, 2 розряди ФШД МШШК ім.Уріха
04.02 (чт.) Онлайн-турнір на chess.com ФШД chess.com
06.02 (сб.) Онлайн-матч Mass Chess ФШД онлайн
06-14.02

(cб.-нд.)

Особисто-командний чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2001р.н. та молодше, 2004-2005р.н., 2006-2007р.н., чемпіонат області серед ДЮСШ ФШДО МШШК ім.Уріха
ДЮСШ №9
11.02 (чт.) Онлайн-турнір на chess.com ФШД chess.com
16.02 (вт.) Тренерський семінар, 1 лекція ФШД МШШК ім.Уріха
17.02 (ср.) Програма підготовки арбітрів, 1 заняття ФШД МШШК ім.Уріха
18.02 (чт.) Онлайн-турнір на chess.com ФШД chess.com
18.02 (чт.) Чемпіонат міста/області онлайн серед студентів з блискавичної гри з особисто-командним заліком ФШД/ФШДО chess.com
19-21.02
(пт.-нд.)
Кубок області з розв’язування шахових композицій (пам`яті Валентина Руденка та Євгена Узуна) ФШДО МШШК ім.Уріха
20.02 (сб.) Кубок ФШД серед любителів, рапід ФШД МШШК ім.Уріха
20.02 (сб.) Лекція від гросмейстера + бліц-турнір ФШД МШШК ім.Уріха
24.02 (ср.) Програма підготовки арбітрів, 2 заняття ФШД МШШК ім.Уріха
25.02 (чт.) Онлайн-турнір на chess.com ФШД chess.com
26.02-06.03

(пт.-сб.)

Чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2008-2009, 2010-2011 р.н. ФШДО ДЮСШ №9 до 14
МШШК ім. Уріха до 12
03.03 (ср.) 3 чемпіонат міста серед компаній «Corporate chess» ФШД ресторан
04.03 (чт.) Онлайн Кубок Весни, 1 етап ФШД chess.com
06.03 (сб.) Сеанс одночасної гри (Гутман) ФШД МШШК ім.Уріха
07.03 (нд.) Бліц-турнір, присвячений міжнародному жіночому Дню 8 Березня, нагородження та привітання жінок ФШД МШШК ім.Уріха
10.03 (ср.) Програма підготовки арбітрів, 3 заняття ФШД МШШК ім.Уріха
11.03 (чт.) Онлайн Кубок Весни, 2 етап ФШД chess.com
11.03-19.03
(пт.-сб.)
Чемпiонат мiста серед школярів, класика ФШД МШШК ім.Уріха
20-22.03
(пт.-нд.)
Чемпiонат мiста серед школярів з швидких шахів
та блискавичної гри
ФШД ДЮСШ №11
13.03 (сб.) Онлайн-матч Mass Chess ФШД онлайн
18.03 (чт.) Онлайн Кубок Весни, 3 етап ФШД chess.com
21.03 (нд.) Чемпіонат міста/області серед студентів (бліц), фінал ФШД/ФШДО МШШК ім.Уріха
19-21.03
(пт.-нд.)
Чемпіонат області з розв’язування шахових композицій ФШДО МШШК ім.Уріха
24.03 (ср.) Тренерський семінар, 2 лекція ФШД МШШК ім.Уріха
25.03 (чт.) Онлайн Кубок Весни, 4 етап ФШД chess.com
27.03 (сб.) Командний чемпіонат області з блискавичної гри серед юнаків та дівчат 2001 р.н. та молодше ФШДО Кривий Ріг
27.03 (сб.) Кубок ФШД серед любителів, рапід ФШД МШШК ім.Уріха
27.03 (сб.) Лекція від гросмейстера + бліц-турнір ФШД МШШК ім.Уріха
28.03 (нд.) Меморіал Кучерського (рапід, 7 турів) ФШД МШШК ім.Уріха
31.03 (ср.) Програма підготовки арбітрів, 4 заняття ФШД МШШК ім.Уріха
01.04 (чт.) Онлайн Кубок Весни, фінал ФШД chess.com
02-10.04
(пт.-сб.)
Чемпіонат області серед чоловіків (півфінал) та жінок

з класичних шахів

ФШДО МШШК ім.Уріха
11-13.04
(нд.-вт.)
Чемпіонат області з швидких шахів та блискавичної гри серед чоловіків та жінок ФШДО МШШК ім.Уріха
14.04 (ср.) Програма підготовки арбітрів, 5 заняття ФШД МШШК ім.Уріха
08.04 (чт.) Онлайн-турнір на chess.com ФШД chess.com
10.04 (сб.) Командний чемпіонат області з бліцу ФШДО Кривий Ріг
10.04 (сб.) Кубок Голови Федерацiї шахiв м. Днiпра з парних шахiв ФШД МШШК ім.Уріха
15.04 (чт.) Онлайн-турнір на chess.com ФШД chess.com
17.04 (сб.) Кубок ФШД серед любителів, рапід ФШД МШШК ім.Уріха
17.04 (сб.) Лекція від гросмейстера + бліц-турнір ФШД МШШК ім.Уріха
18-29.04
(нд.-чт.)
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 20 років ФШДО, ФШД
28.04 (ср.) Програма підготовки арбітрів, 6 заняття ФШД МШШК ім.Уріха
30.04 (пт.) Тренерський семінар, 3 лекція ФШД МШШК ім.Уріха
01-05.05
(сб.-ср.)
Чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2011-2012, 2013 р.н. та молодше ФШДО ДЮСШ №9
03-15.05
(пн.-сб.)
Турнір з нормою КМС ФШД МШШК ім.Уріха
03-13.05
(пн.-чт.)
Чемпіонат міста серед ветеранів з класичних шахів (заліки 50+, 65+) ФШД МШШК ім.Уріха
14-15.05
(пт.-сб.)
Чемпіонат міста серед ветеранів з швидких шахів (заліки 50+, 65+) ФШД МШШК ім.Уріха
15.05 (сб.) Командний шаховий турнір «Family chess» ФШД МШШК ім.Уріха
16.05 (нд.) Масовий турнір «Хід Королеви» ФШД Менора
19.05 (ср.) Командний турнір «Єдність» ФШД МШШК ім.Уріха
19.05 (ср.) Програма підготовки арбітрів, 7 заняття ФШД МШШК ім.Уріха
26.05 (ср.) Програма підготовки арбітрів, 8 заняття ФШД МШШК ім.Уріха
28.05 (пт.) Тренерський семінар, 4 лекція ФШД МШШК ім.Уріха
29.05 (сб.) Кубок ФШД з шахів Фішера, рапід ФШД МШШК ім.Уріха
29.05 (сб.) Лекція від гросмейстера + бліц-турнір ФШД МШШК ім.Уріха
30.05 (нд.) Сеанс одночасної гри ФШД МШШК ім.Уріха
Квітень Турнір пам’яті О.Синіцина ДЮСШ №9 ДЮСШ №9
Червень Тренувальні збори для юних шахістів «Шахова Академія» ФШДО МШШК ім.Уріха або літній табір
09.06 (ср.) Програма підготовки арбітрів, 9 заняття ФШД МШШК ім.Уріха
14-22.06
(пн.-вт.)
Турнір «Кубок Дніпра 2021» з класичних шахів
(від 1 р.)
ФШД МШШК ім.Уріха
Червень Бліц-турнір пам’яті В.В.Гуревича ФШДО ДЮСШ №9
23.06 (ср.) Тренерський семінар, 5 лекція ФШД МШШК ім.Уріха
24.06 (чт.) Чемпіонат області по блискавичній грі онлайн ФШДО chess.com
26.06 (сб.) Кубок ФШД серед любителів, рапід ФШД МШШК ім.Уріха
26.06 (сб.) Лекція від гросмейстера +

бліц-турнір

ФШД МШШК ім.Уріха
27.06 (нд.) Кубок міста Дніпра з бліцу, 1 етап ФШД МШШК ім.Уріха
30.06 (ср.) Програма підготовки арбітрів,

10 заняття (останнє)

ФШД МШШК ім.Уріха
03.07 (сб.) Кубок міста Дніпра з бліцу, 2 етап ФШД МШШК ім.Уріха
10.07 (сб.) Кубок міста Дніпра з бліцу, 3 етап ФШД МШШК ім.Уріха
17.07 (сб.) Кубок міста Дніпра з бліцу, 4 етап ФШД МШШК ім.Уріха
20.07 (вт.) Свято Дня Шахів – квест у парку ФШД Парк Шевченко
20.07 (вт.) Свято Дня Шахів – лекція з історії шахів та бліц-турнір ФШДО/ФШД МШШК ім.Уріха
24.07 (сб.) Кубок міста Дніпра з бліцу, 5 етап ФШД МШШК ім.Уріха
25.07 (нд.) Сеанс одночасної гри ФШД МШШК ім.Уріха
31.07 (сб.) Кубок міста Дніпра з бліцу, 6 етап ФШД МШШК ім.Уріха
01.08 (нд.) Кубок міста Дніпра з бліцу, Фінал ФШД МШШК ім.Уріха
01-30.08 Чемпіонат області зі складання шахових композицій ФШДО МШШК ім.Уріха
07-15.08
(сб.-нд.)
Турнір «Дніпро Классичний»
від 1 р. + з нормою КМС
ФШД МШШК ім.Уріха
16-22.08

(пн.-нд.)

Міжнародний шаховий турнір Dnipro-2021 ДЮСШ №11 ДЮСШ №11
21.08 (сб.) Кубок ФШД серед любителів, рапід ФШД МШШК ім.Уріха
21.08 (cб.) Сеанс одночасної гри (Гутман) ФШД МШШК ім.Уріха
28.08 (сб.) Кубок Голови Федерацiї шахiв Днiпра з парних шахiв ФШД МШШК ім.Уріха
28.08 (сб.) Лекція від гросмейстера + бліц-турнір ФШД МШШК ім.Уріха
01.09 (ср.) Онлайн-турнір для школярів

«День знань»

ФШДО онлайн
Вересень Особисто-командний чемпіонат області серед юнаків та дівчат з швидких шахів та блискавичної гри, 2001 р.н. та молодше ФШДО ДЮСШ №11
04-12.09
(сб.-нд.)
Чемпiонат мiста Дніпро серед чоловiкiв та жiнок ФШД МШШК ім.Уріха
15.09 (ср.) Тренерський семінар, 6 лекція ФШД МШШК ім.Уріха
18.09 (сб.) Кубок ФШД серед любителів, рапід ФШД МШШК ім.Уріха
18.09 (сб.) Лекція від гросмейстера +

бліц-турнір

ФШД МШШК ім.Уріха
20-26.09
(пн.-нд.)
Командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 16 років ФШДО ДЮСШ №9
25.09 (сб.) Сеанс одночасної гри ФШД МШШК ім.Уріха
01-10.10
(пт.-нд.)
НТЗ до особисто-командного чемпіонату України з шахів (складання шахових композицій) ФШДО МШШК ім.Уріха
04-07.10
(пн.-чт.)
Кваліф турніри на 3 та 2 розряди ФШД МШШК ім.Уріха
09.10 (сб.) Кубок ФШД з шахів Фішера, рапід ФШД МШШК ім.Уріха
22-24.10

(пт.-нд.)

Кубок області серед юніорів з розв’язування шахових композицій (пам’яті Євгена Мігдала) ФШДО МШШК ім.Уріха
23.10 (сб.) Кубок області з блискавичної гри ФШДО Кривий Ріг
27.10 (ср.) Тренерський семінар, 7 лекція ФШД МШШК ім.Уріха
Меморіал Гергеля В.П. (блискавична гра) ФШД МШШК ім.Уріха
30.10 (сб.) Кубок ФШД серед любителів, рапід ФШД МШШК ім.Уріха
30.10 (сб.) Лекція від гросмейстера +

бліц-турнір

ФШД МШШК ім.Уріха
01-12.11
(пн.-пт.)
Командний турнір «Біла Тура» Ι етап (чемпіонати шкіл) ФШД Середні школи
07.11 (нд.) Сеанс одночасної гри ФШД МШШК ім.Уріха
13-23.11
(сб.-вт.)
Кваліф турніри на 1 та КМС ФШД МШШК ім.Уріха
15-19.11
(пн.-пт.)
Командний турнір «Біла Тура»

2 етап (чемпіонати районів)

ФШД ДЮСШ №9,
ДЮСШ №11
24.11 (ср.) Тренерський семінар, 8 лекція ФШД МШШК ім.Уріха
25.11 (чт.) Командний турнір «Біла Тура» фінал ФШД МШШК ім.Уріха
27.11 (сб.) Кубок ФШД серед любителів, рапід ФШД МШШК ім.Уріха
27.11 (сб.) Лекція від гросмейстера +

бліц-турнір

ФШД МШШК ім.Уріха
30.11 (чт.) Товариська зустріч на chess.com ФШД chess.com
01.12 (ср.) Шаховий рапiд-турнiр

«Ханука-2020»

ФШД Менора
02-12.12

(чт.-нд.)

Чемпіонат області серед чоловіків (фінал, класичні) ФШДО МШШК ім.Уріха
Грудень Турнір пам’яті О.Синіцина ДЮСШ № 9 ДЮСШ № 9
15.12 (ср.) Тренерський семінар, 9 лекція ФШД МШШК ім.Уріха
16.12 (чт.) Товариська зустріч на chess.com ФШД chess.com
25.12 (сб.) Кубок ФШД серед любителів, рапід ФШД МШШК ім.Уріха
25.12 (сб.) Лекція від гросмейстера +

бліц-турнір

ФШД МШШК ім.Уріха