Кубок Дніпра з бліцу, підсумки після етапу 5, 24.07.2021

24.07.2021 пройшов п’ятий етап Кубку Дніпра з бліцу.

Кубок проходить за підтримки попечителя Федерації шахів Дніпра Маркова Бориса Михайловича.

Призові місця цього етапу розподілилися наступним чином:

1 місце –  Плюха М. (8,5 очок) – 900 грн.;

2 місце – Стельмашенко П. (7,5 очок) – 700 грн.;

3 місце – Марченко А. (6,5 очок) – 400 грн.

Детальніше з результатами Ви можете ознайомитись на фото до цієї новини.

Нарахована кількість балів за підсумками п’яти етапів:

1 місце – Плюха М.  (49,6 очок);

2 місце – Борисенко М. (41,6);

3-4 місце – Жалдибін В. (38,4 очок);

3-4 місце – Ткачов К. (38,4 очок);

5-6 місце – Борисенко В. (36 очок);

5-6 місце – Марченко А. (36 очок);

7 місце – Тушинський В. (32,8 очок);

8 місце – Стельмашенко П. (25,6 очок);

9 місце – Андріенко Ю. (23,2 очок);

10 місце – Тихомиров Ян (22,4 очок);

11-12 місце – Лемешев І., Метревелі Г. (16,8 очок);

13 місце – Ващенко Д. (12,8 очок);

14 місце –Назаров М. (10,4 очок);

15 місце – Дячук А. (8,8 очок);

16 місце – Капуш О. (8 очок);

17-18 місце – Марценюк М., Самойленко Н.  (7,2 очок);

19-20 місце – Малий О., Язловецький Д. (5,6 очок);

21-22-23 місце – Бичков В., Волошин Є., Трахтман Є. (4,8 очок);

24-25 місце – Васильчук Д., Юрков І. (4 очок).

Умови проведення, нагородження та внески за участь детальніше у Положенні Кубку з яким можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1RbIxDcGpVj8w9b6CYCKutilYzX27gg5o/view?usp=sharing

Якщо у Вас є питання, звертайтесь за телефоном (099) 484-76-56.

Чекаємо фінал, який відбудеться 31.07!

Бережіть себе і своїх близьких! Носіть маски, дотримуйтесь соціальної дистанції та користуйтеся засобами дезінфекції!

Лекция Маркина Д.А.: «По страницам истории шахмат Днепра», 20.07.2021 – ИТОГИ

В МЕЖДУНАРОДНЫЙ ДЕНЬ ШАХМАТ состоялась лекция и блицтурнир от международного мастера Дмитрия Маркина.

Тема лекции: «По страницам истории шахмат Днепра». Дмитрий Александрович более 10 лет изучает историю шахмат города и накопил уникальные материалы, чем и поделился на лекции.

Мероприятие прошло при поддержке попечителя Федерации шахмат Днепра Баклинова Ильи Олеговича и салонов интерьера «ARTE DI VITA». Сладким спонсором выступила ШОКОЛАДНАЯ ФАБРИКА «MILLENNIUM».

В блицтурнире после лекции призовые места распределились следующим образом:

1 место разделили Плюха Михаил и Жалдыбин Владимир (по 6,5 очков) – по 450 грн.;

3 место – Борисенко Вячеслав (5 очков) – 350 грн.;

4 место – Марченко Артём (5 очков) – 300 грн.;

5 место – разделили Столович Вадим и Тихомиров Ян (по 5 очков) – по 225 грн.

С результатами блицтурнира Вы можете ознакомиться на фото к этой новости.

Берегите себя и своих близких! Следите за анонсами, ждём вас на новых лекциях!

17.07.2021 пройшов четвертий етап Кубку Дніпра з бліцу

Кубок проходить за підтримки попечителя Федерації шахів Дніпра Маркова Бориса Михайловича.

Призові місця цього етапу розподілилися наступним чином:

1 місце – Стельмашенко П. (7 очок) – 900 грн.;

2 місце – Плюха М. (6,5 очок) – 700 грн.;

3 місце – Марченко А. (6 очок) – 400 грн.

Детальніше з результатами Ви можете ознайомитись на фото до цієї новини.

Нарахована кількість балів за підсумками перших чотирьох етапів:

1 місце – Борисенко М. (40,8 очок);

2-3 місце – Борисенко В., Плюха М. (36 очок);

4 місце – Жалдибін В. (35,2 очок);

5-6 місце – Тушинський В., Марченко А. (32,8 очок);

7 місце – Ткачов К. (29,6 очок);

8 місце – Тихомиров Ян (17,6 очок);

9 місце – Андріенко Ю. (16 очок);

10 місце – Стельмашенко П. (13,6 очок);

11 місце – Метревелі Г. (12,8 очок);

12-13 місце – Лемешев І., Назаров М. (10,4 очок);

14 місце – Ващенко Д. (9,6 очок);

15 місце – Дячук А. (8,8 очок);

16 місце – Капуш О. (8 очок);

17 місце – Марценюк М. (7,2 очок);

18-19 місце – Малий О., Самойленко Н. (5,6 очок);

20-21-22 місце – Бичков В., Волошин Є., Трахтман Є. (4,8 очок);

23 місце – Юрков І. (4 очок);

24 місце – Васильчук Д. (1,6 очок).

Умови проведення, нагородження та внески за участь детальніше у Положенні Кубку з яким можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1RbIxDcGpVj8w9b6CYCKutilYzX27gg5o/view?usp=sharing

Якщо у Вас є питання, звертайтесь за телефоном (099) 484-76-56.

Чекаємо Вас 24 липня о 10:00 на п’ятому етапі!

Бережіть себе і своїх близьких! Носіть маски, дотримуйтесь соціальної дистанції та користуйтеся засобами дезінфекції!

Кубок Дніпра з бліцу, підсумки після етапу 3, 10.07.2021

10.07.2021 пройшов третій етап Кубку Дніпра з бліцу.

Кубок проходить за підтримки попечителя Федерації шахів Дніпра Маркова Бориса Михайловича.

Призові місця цього етапу розподілилися наступним чином:

1 місце – Плюха Михайло (9 очок) – 900 грн.;

2 місце – Борисенко Максим (8,5 очок) – 700 грн.;

3 місце – Жалдибін Володимир (8 очок) – 400 грн.

Детальніше з результатами Ви можете ознайомитись на фото до цієї новини.

Нарахована кількість балів за підсумками перших трьох етапів:

1 місце – Тушинський В. (32,8 очок);

2 місце – Борисенко М. (31,2 очок);

3-4 місце – Борисенко В., Жалдибін В.(28,8 очок);

5 місце – Плюха М. (24 очок);

6 місцк – Марченко А. (22,4 очок);

7 місце – Ткачов К. (20,8 очок);

8 місце – Тихомиров Я. (13,6 очок);

9 місце – Андрієнко Ю.(10,4 очок);

10-11-12 місце – Ващенко Д., Метревелі Г., Назаров М. (9,6 очок);

13 місце – Дячук А. (8,8 очок);

14 місце – Лемешев І. (8 очок);

15-16-17 місце – Малий О., Марценюк М., Самойленко Н. (5,6 очок);

18-19 місце – Бичков В., Волошин Є. (4,8 очок);

20 місце – Юрков І. (4 очок);

21 місце – Васильчук Д. (1,6 очок).

Умови проведення, нагородження та внески за участь детальніше у Положенні Кубку з яким можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1RbIxDcGpVj8w9b6CYCKutilYzX27gg5o/view?usp=sharing

Якщо у Вас є питання, звертайтесь за телефоном (099) 484-76-56.

Чекаємо Вас 17 липня о 10:00 на четвертому етапі!

Бережіть себе і своїх близьких! Носіть маски, дотримуйтесь соціальної дистанції та користуйтеся засобами дезінфекції!


Чемпіонат м.Дніпра серед ветеранів з швидких та блискавичних шахів

09-11.07.2021 пройшов чемпіонат м.Дніпра серед ветеранів з швидких та блискавичних шахів. Призові місця у віковій категорії 50+ розташувалися наступним чином:
Швидка гра:
1 місце – Жалдибін Володимир;
2 місце – Павлов Володимир;
3 місце – Столович Вадим.
Блискавична гра:
1 місце – Жалдибін Володимир;
2 місце – Іванісов Олександр;
3 місце – Шпітько Анатолій.
У категорії 65+:
Швидка гра:
1 місце – Шпітько Анатолій;
2 місце – Парубенко Григорій;
3 місце – Козорог Андрій.
Блискавична гра:
1 місце – Сутула Анатолій;
2 місце – Павлов Володимир ;
3 місце – Марк’яненко Зоя.
Дякуємо усім нашим ветеранам, які прийняли участь у цьому турнірі. Чекаємо усіх на наших наступних турнірах.

Лекция Гутмана Г.М. и тематический блицтурнир, 02.07.2021 – Итоги

02 июля состоялась восемнадцатая по счету, ежемесячная лекция международного гроссмейстера Геннадия Гутмана на тему: «Шахрияр Мамедьяров: Новые идеи в системе Боголюбова».

Лекция прошла при поддержке попечителя Федерации шахмат Днепра Василенко Юрия Николаевича и ресторана грузинской кухни «Puri Chveni».

В тематическом блицтурнире после лекции призовые места распределились следующим образом:

1 место – Лемешев Илья (6 очков);

2 место – Тихомиров Ян (6 очков);

3 место – Дячук Артём (5 очков);

4 место – Борейшо Владислав (5 очков);

5 место – Юрков Илья (4,5 очка).

С результатами блицтурнира Вы можете ознакомиться, перейдя по ссылке: https://www.chessmanager.com/ru/tournaments/6592886248308736/results/7

Судья турнира: КМС Хрущев Алексей.

Берегите себя и своих близких! Следите за анонсами, ждём вас на новых лекциях!

XVI Кубок ФШД по рапиду среди любителей 29.06.2021 – Итоги

29 июня, при поддержке попечителя Федерации шахмат Днепра Баклинова Ильи Олеговича и салонов интерьера «ARTE DI VITA», состоялся шестнадцатый по счету «Кубок ФШД по рапиду среди любителей».

По итогам 7 туров с контролем времени 10+5, призовые места распределились следующим образом:

Кубок и 1 место – завоевал Львович Семён (6,5 очков);

2 место – Вознюк Виктор (6 очков);

3 место – Ирхин Сергей (5 очков).

Судья турнира – ММ Маркин Дмитрий.

Следите за анонсами, ждём вас на новых мероприятиях!

Берегите себя и своих близких! Носите маски, соблюдайте социальную дистанцию и пользуйтесь средствами дезинфекции!

ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З БЛИСКАВИЧНОЇ ГРИ ОНЛАЙН НА CHESS.COM, 24.06.2021 – Підсумки

24.06.2021 відбувся ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З БЛИСКАВИЧНОЇ ГРИ ОНЛАЙН НА CHESS.COM, в котрому прийняло участь 46 гравців.

Переможці серед чоловіків:

1 місце – Pliukha_Mikhail;

2 місце – Tushinskiy;

3 місце – TkachovK.

Переможці серед жінок:

1 місце – dia1820;

2 місце – Moredn;

3 місце – MariyaV.

Щоб отримати медаль та диплом, зателефонуйте, будь ласка, за номером: (099) 484-76-56.

З результатами турніру Ви можете ознайомитись за посиланням:

https://www.chess.com/tournament/live/dnepr-blitz-2413991

Чекаємо всіх бажаючих шахістів міста і області на наступних онлайн-турнірах!

Всім літнього настрою і гарної погоди!!

До нових онлайн-зустрічей, до нових перемог!

Лекция Гутмана Г.М. и тематический блицтурнир, 26.06.2021 – Итоги

26 июня состоялась семнадцатая по счету, ежемесячная лекция международного гроссмейстера Геннадия Гутмана на тему: «УЭСЛИ СО: ИТАЛЬЯНСКАЯ ПАРТИЯ. ГРОЗНОЕ ОРУЖИЕ, ДАЖЕ ПРОТИВ ЧЕМПИОНА МИРА!».

Лекция прошла при поддержке попечителя Федерации шахмат Днепра «Web-Source Technology Ltd.».

В тематическом блицтурнире после лекции призовые места распределились следующим образом:

1 место – Метревели Георгий (6,5 очков);

2 место – Алексеенко Михаил (6 очков);

3 место – Тихомиров Ян (5 очков);

4 место – Ткалич Павел (5 очков);

5 место – Юрков Илья (4 очка).

С результатами блицтурнира Вы можете ознакомиться, перейдя по ссылке: https://www.chessmanager.com/ru/tournaments/5928379243036672/results/7

Судья турнира: КМС Хрущев Алексей.

Берегите себя и своих близких! Следите за анонсами, ждём вас на новых лекциях!

Афиша во вложении, остальные фото по порядку по ссылке: https://fex.net/ru/s/2y3ckab

Спасибо!!!

Чемпионаты Днепропетровской области среди юношей и девушек до 12 и до 14 лет – итоги

С 12 по 16 сентября 2020г. проходили Чемпионаты области среди юношей и девушек до 12 и до 14 лет.

Чемпионат Днепропетровской области среди юношей и девушек до 14 лет прошел в ДЮСШ №9, то итогам призовые места распределились так:

Среди юношей https://chess-results.com/tnr533800.aspx?lan=1&art=1&rd=9 :

1 место: Матвиенко Михаил (Днепр, тренер Макаревич В. И.)

2 место: Юрков Илья (Днепр, тренер Максимов Д. И.)

3 место: Нестеренко Кирилл (Днепр, тренер Чернов Е. А.)

Среди девушек https://chess-results.com/tnr533801.aspx?lan=1&art=1 :

1 место: Трофимова Эвелина (Никополь, тренер Бендерский В. Г..);

2 место: Васильчук Диана (Днепр, тренер Боронин А.);

3 место: Богомолова Рианна (Днепр, тренер Тамаркина А. П.).

Чемпионат Днепропетровской области среди юношей и девушек до 12 лет прошел в ДЮСШ №11.

Юноши https://chess-results.com/tnr534644.aspx?lan=1&art=1  :

1 место: Дячук Артем (Днепр, тренеры Чобиток Я. Я. и Чернов Е. А.)

2 место: Алексеенко Михаил (Днепр, тренер Лях А. А.)

3 место: Михно Артем (Никополь, тренер Бендерский В. Г.)

Девушки https://chess-results.com/tnr534640.aspx?lan=1&art=1 :

1 место: Семенова Василиса (Днепр, тренер Варицкий И. Е.)

2 место: Ямщикова Алиса (Днепр, тренер Максимов Д. И.)

3 место: Семенко Ева (Днепр, тренер Гутман Г. М.)