З 2 по 10 квітня в МШШК ім. Й.С. Уріха відбудеться Чемпіонат Дніпропетровської області з класичних шахів серед чоловіків та жінок з обрахуванням міжнародного рейтингу. Зверніть увагу, що Чемпіонат з окремими заліками за дисциплінами: швидкі шахи (рапід) та блискавична гра (бліц) переноситься на невизначений термін (орієнтовно на травень)!

Пропонуємо ознайомитися з Положенням Чемпіонату і запрошуємо взяти участь у ньому шахістів м.Дніпра та Дніпропетровської області.

Система проведення змагань – швейцарська у 9 турів. У разі кількості учасників у турнірі не більше 10 чоловік застосовується колова система проведення змагань.

До участі у змаганнях допускаються чоловіки та жінки не нижче першого спортивного розряду. Кількість учасників – обмежена. Обов’язкова попередня реєстрація за посиланнями: https://forms.gle/FXd2CamCV3G6h6LC6

Умови проведення, нагородження та внески за участь детальніше у Положенні Чемпіонату з яким можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1m_Z1hqC2rhf680ZcBEJ_kbPYZuE0B8xV/view?usp=sharing

Посилання на Chess-results:

http://chess-results.com/tnr552695.aspx?lan=11

http://chess-results.com/tnr552690.aspx?lan=11

Бережіть себе і своїх близьких! Носіть маски, дотримуйтесь соціальну дистанцію і користуйтеся засобами дезінфекції!