Як ми вже повідомляли, Перші онлайн Спортивні ігри 2020-2021 рр. серед коледжів та технікумів Дніпропетровської області включають у свою програму змагання з шахів. Змагання проводяться онлайн на платформі chess.com Дніпропетровським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України у партнерстві з Федерацією шахів Дніпропетровської області, співробітники якої займаються організаційними та технічними питання проведення.

Змагання пройшли 22 грудня 2020 у вигляді турніру з блискавичної гри з контролем часу 3 хвилини + 2 секунди на хід за швейцарською системою в 9 турів з особисто-командним заліком.

За результатами боротьби в турнірі в особистому заліку серед юнаків перше місце впевнено здобув Володимир Бутенко з Придніпровського державного металургійного коледжу – 9 очок в 9 партіях, друге місце у студента Нікопольського фахового коледжу Національної металургійної академії України Леоніда Дубовика, третє місце – у Дмитра Донца з Автотранспортного коледжу.

Серед дівчат перше місце виборола Катерина Ковальова, друге місце у Оксани Однорог (обидві студентки Дніпровського транспортно-економічного коледжу).

В командних змаганнях (очки рахувались за трьома кращими гравцями) перше місце у команди Придніпровського державного металургійного коледжу, на другому Нікопольський фаховий коледж Національної металургійної академії України, третє місце посіла команда Дніпровського транспортно-економічного коледжу, студенти якого виборювали перше та друге місця в змаганнях Спортивних ігор України серед коледжів з шахів.