04 лютого о 19:30 Федерації шахів Дніпра та Дніпропетровської області запрошують юних шахістів області (до 16 років та до другого розряду включно) позмагатися у ДИТЯЧОМУ ОНЛАЙН-ТУРНІРІ НА CHESS.COM!

Взяти участь у турнірі зможе кожен шахіст, який представляє Дніпропетровську область та є членом нашого клубу ФШД на платформі chess.com.

До 18:00 03 лютого обов’язкова попередня реєстрація за посиланням: https://forms.gle/hhZpqXPw7hPFHDWv8

Після закриття реєстрації ми включимо усіх зареєстрованих учасників (які відповідають критеріям: до 16 років та до другого розряду включно) у окремий клуб на CHESS.COM – https://www.chess.com/club/ditiachii-klub-do-2go-rozriadu-vkliuchno

Турнір пройде у 9 турів, швейцарська система, контроль часу 5 хв.:

https://www.chess.com/play/tournament/2927944

Переможці отримають дипломи та солодкі призи за категоріями:

1.      Шахісти, які не мають розряду – з 1 по 3 місце;

2.      4 розряд – з 1 по 3 місце;

3.      3 розряд – з 1 по 3 місце;

4.      2 розряд – з 1 по 3 місця.

Також будуть нагороджені найактивніші дівчата, які будуть мати найкращий результат, але не займуть призового місця у своїй категорії.

Чекаємо Вас 04.02 о 19:30 (реєстрація з 18:30)!

Нагадуємо, що в нашому клубі вітається тільки чесна гра і коректне спілкування! Гравці, які будуть порушувати правила сайту, використовувати підказки комп’ютерних движків, вести себе некоректно по відношенню до суперників, будуть видалені з клубу і позбавлені можливості брати участь в наших онлайн-турнірах. Рішення з приводу таких гравців буде прийматися колегіально комісією з титулованих гравців  м.Дніпра на чолі з МГ Гутманом Г.М.

Додавайтеся заздалегідь до нашої групи на chess.com вказуючи усі необхідні данні (П.І.Б, дату народження, місто в якому проживаєте та шахову кваліфікацію):

https://www.chess.com/club/chess-federation-of-dnipro

Якщо у Вас є питання, звертайтесь за телефоном (099) 484-76-56Всім бажаємо успіху, чудового настрою та гарної погоди!