Федерації шахів Дніпра та Дніпропетровської області запрошують всіх шахістів області 1 вересня о 19:00 позмагатися у ОНЛАЙН-ТУРНІРІ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ТА ДОРОСЛИХ «ДЕНЬ ЗНАНЬ» НА CHESS.COM!

Турнір проводиться за підтримки попечителя Федерації шахів Дніпра мережі супермаркетів «VARUS».

Взяти участь у турнірі зможе кожен шахіст, який представляє Дніпропетровську область та є членом нашого клубу ФШД на платформі chess.com.

Спонсорські призи: 1 місце – 600 грн.; 2 місце – 500 грн.; 3 місце – 400 грн.; 4 місце – 300 грн.; 5 місце – 200 грн. Також, пердбачені призи за перші 3 місця серед дітей (до 16 років): 1 місце – 450 грн.; 2 місце – 350 грн.; 3 місце – 200 грн.

Один учасник може отримати лише один приз – найбільший.

Виплата переможцям грошової винагороди (призових) підлягає оподаткуванню у порядку згідно чинного законодавства.

Нагадуємо, що в нашому клубі вітається тільки чесна гра і коректне спілкування! Гравці, які будуть порушувати правила сайту, використовувати підказки комп’ютерних движків, вести себе некоректно по відношенню до суперників, будуть видалені з клубу і позбавлені можливості брати участь в наших онлайн-турнірах. Рішення з приводу таких гравців буде прийматися колегіально комісією з титулованих гравців  м.Дніпра на чолі з МГ Гутманом Г.М.

Турнір пройде у 9 турів, швейцарська система, контроль часу 3 хв. + 2 сек .:

https://www.chess.com/play/tournament/2545176

Чекаємо Вас 01.09. о 19:00 (реєстрація з 18:00)!

Додавайтеся заздалегідь до нашої групи на chess.com:

https://www.chess.com/club/chess-federation-of-dniproВсім бажаємо успіху, чудового настрою та гарної погоди!