Перша онлайн-Універсіада ФШДО серед вищих навчальних закладів 2021 включає у свою програму змагання з шахів. Змагання проводяться онлайн на платформі chess.com.

Змагання пройдуть з контролем часу 3 хвилини + 2 секунди на хід за швейцарською системою в 9 турів з особисто-командним заліком.          Реєстрація за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfcxwY9-OXEdaaJawJGYvSbWI8j82LTvlL-3RZrg5v7qiY-JQ/viewform?embedded=true”                                                                                 

Посилання на клуб на chess.comhttps://www.chess.com/club/persha-onlain-universiada-fshdo-sered-vishchikh-navchalnikh-zakladiv-2021                                                                                                                                  Посилання на турнір: https://www.chess.com/live#t=2070869                         До участі будуть допущені тільки ті гравці,  які попередньо зареєструвались. Турнір починається  18 лютого 2021, об 19:00, вступ до турніру буде можливий з 18:00. Зверніть увагу, що до клубу будуть прийняті тільки ті гравці, які повідомили свій нік на chess.com та були попередньо зареєстровані до 16 лютого.  До участі допускаються тільки студенти денної форми навчання.                                                          Командний залік буде підрахований як сума очок трьох кращих представників кожного учбового закладу.

Будь ласка, просимо бути коректними під час гри та у спілкуванні з суперниками. Ми використовуємо античитингову перевірку за заявками гравців, тому просимо не використовувати підказки. У разі, якщо буде виявлено, що гравець використовував підказки, його буде виключено з турніру та результати його гри будуть анульовані.

Бажаємо усім успіхів!