Запрошуємо на відкритий шаховий турнір з блискавичної гри  «II Меморіал В.П. Гергеля», що присвячений вшануванню пам`яті Володимира  Піменовича  Гергеля – майстра спорту, міжнародного арбітра, провідного тренера  Дніпропетровщини та України.

Вихованцями Володимира  Піменовича є  відомі шахісти: міжнародні гросмейстери Кононенко Дмитро, Зінченко Ярослав;  міжнародні майстри Репрінцев Олександр, Варицький Ігор.

Разом з ними Володимир Піменович  тренував величезну кількість шахістів, які з його допомогою досягнули добрих результатів.

Турнір відбудеться за спонсорської підтримки зіркових учнів Володимира Піменовича, міжнародних гросмейстерів, Кононенка Дмитра  та Зінченка Ярослава.

Запрошуємо усіх шахістів Дніпра та області з національним рейтингом не нижче 2100.

Турнірний внесок відсутній.

Призовий фонд 20 000 гривень.

Додаток до «Положення про проведення турніру»  з розподілом грошових призів буде сформовано після реєстрації всіх бажаючих прийняти участь у змаганнях. Його буде оприлюднено пізніше.

Чекаємо вас 25 жовтня  2019 р.  о 16-00 за адресою: вул.  Вернадського, 27, міський шахово-шашковий клуб ім. Й. Уріха.

Ознайомитися з положенням по турніру можна        ТУТ

Призы турнира:

Заповнити анкету для участі у турнірі можна тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1ikiwYrZUGjnkh0xuCLIaEsPaZt5Zbm9LbKmSlLmolj2P4Q/viewform