До Опікунської ради Федерації шахів Дніпра на сьогоднішній день входить кілька десятків бізнесменів. Завдяки їхній участі ФШД ось уже більше двох років проводить у Дніпрі найрізноманітніші турніри, лекції провідних шахістів, сеанси одночасної гри іменитих гросмейстерів та багато інших заходів. Саме фінансова підтримка цих людей забезпечує кипіння шахового життя в Дніпрі. І ми вважали правильним розповісти про кожного члена Опікунської ради. А почати хочемо з підприємця, мецената, колумністки та колекціонера Тетяни Голофієвської.

Тетяна Миколаївна член Опікунської ради Федерації шахів Дніпра. Великий інтерес до розвитку шахового руху у місті та області у неї зародився завдяки захопленню шахами сина Миколи. Його успіхи у турнірах мотивували створювати більш комфортні умови для ігор, робити насиченими графіки турнірів та популяризувати цю інтелектуальну гру серед дітей та дорослих.

15 років очолює льодовий комплекс «Мост-айс» – перша приватна ковзанка у Дніпрі, центральна за місцем розташування та відома сильним тренерським складом.

Брала участь у створенні та запуску багатьох закладів у сфері HoReCa в Україні.

Веде рубрику про мистецтво, історію та антикваріат у низці українських видань.

Підтримує низку благодійних проектів для дітей зі складних соціальних груп та допомоги дитячим лікарням.

Навчалася у США та Німеччині, активно подорожує, захоплюється йогою, вивчає мови, продовжує сімейні традиції колекціонування предметів старовини. Сьогодні Тетяна Голофіївська та «Мост-айс» – постійні спонсори дитячих кваліфікаційних турнірів та багатьох аматорських шахових змагань.