Ми продовжуємо знайомити читачів із членами Опікунської ради Федерації шахів Дніпра, і сьогодні представляємо вам Владислава Штамбурга, дніпровського мецената та бізнесмена.

Владислав Віталійович допомагає спортивним федераціям найрізноманітнішої спрямованості – футбольної, кінноспортивної та, звичайно ж, шахової.

На низці змагань, спонсором яких виступав і виступає Штамбург, їх призери, та й просто учасники, одержують значні набори екзотичних фруктів. Цілком закономірно, якщо врахувати, що Владислав Віталійович – голова правління Всеукраїнської асоціації імпортерів овочів та фруктів.

Грошові призи від Штамбурга для провідних шахістів теж явище буденне. До речі, саме завдяки йому призовий фонд Чемпіонату України серед юнаків та дівчат до 20 років, який проходив у квітні у Дніпрі, було збільшено з і так чималої суми 25 тисяч гривень, більше, ніж у півтора рази!

Владислав Віталійович засновник ТОВ «ЦИТРЕКС-УКРАЇНА» та ще ряду комерційних структур. Має дві вищі освіти – економічну та юридичну.

Одружений, виховує трьох дітей. Його дружина, Ольга Олегівна, одна із засновниць найбільшого благодійного фонду Kiddo, який системно допомагає тяжкохворим дітям.