4 травня за підтримки Федерацій шахів
м. Кривого Рогу, м. Дніпра, Кам’янського та КЗ “ДЮСШ №1” м. Нікополь відбувся призовий онлайн-турнір з блискавичних шахів “Кубок Перемоги. Весняна ліга – 3 турнір”.
Змагання відбулося за швейцарською системою в 9 турів з контролем часом 5 хв. + 2 сек. за хід.
В турнірі прийняли участь 54 шахіста у віковій категорії до 20 років.
Всього буде проведено 6 турнірів (2 на місяць), за підсумками яких будуть визначені переможці у вікових групах (2003 – 2008,2009 – 2012,2013 та молодші) та окремо серед дівчат.
Підсумкові місця “Весняної Ліги” будуть визначатись за сумою набраних очок в усіх турнірах. Переможці та призери отримають кубок, медалі та грошові нагороди.
Результати турніру за посиланням :
Загальна таблиця за посиланням: