У м. Мамая (Румунія), стартував чемпіонат Європи з класичної гри серед юнаків та дівчат у вікових категоріях до 8,10,12,14,16 та 18 років.Від м.Дніпро та Дніпропетровської області приймають участь: Алєксєєнко Михаїл (тренер Лях А.А.) та Нетребка Мирон (тренер Гутман Г.М.).
При підтримки Федерацій шахів Дніпра, Дніпропетровської області та Опікунської ради була організована поїздка нашим гравцям до чемпіонату Європи. Бажаємо успіхів та яскравих перемог!
