1 жовтня відбувся Кубок міста 2023 року з блискавичної гри з шахів серед чоловіків та жінок!
Турнір пройшов за підтримки попечителя Федерації шахів Дніпра Маркова Бориса Михайловича !
Усього в турнірі взяло участь 27 гравців!
За підсумками 9 турів, призові місця в основній категорії (чоловіки) розподілилися наступним чином:
Кубок та 1 місце – завоював Борисенко Вʼячеслав (ІМ) (8 очок);
2 місце – Максимов Дмитро (мг) (7,5 очок);
3 місце – Борисенко Максим (мсу) (6,5 очок);
4 місце – Жалдибін Володимир (6,5 очок);
5 місце – Метревелі Георгій (5 очок).
Переможницями в основній категорії (жінки) стали:
Кубок та 1 місце – завоювала Цирульник Маріца (мсу) (5 очок);
2 місце – Євтушенко Анастасія (4 очки);
3 місце – Маркіяненко Зоя (4 очки);
Кращим ветераном турніру став Чернов Євген (5 очок)!
Солодкими призами було відзначено найстаршого та наймолодшого гравців турніру!
Вітаємо переможців та призерів!
З результатами турніру Ви можете ознайомитись за посиланням: https://www.chessmanager.com/uk/tournaments/6002186277355520/players
Дякуємо міжнародному гросмейстеру та національному арбітру з шахів Геннадію Гутману за суддівство!
Усім мирного неба над головою та міцного здоров’я!
Чекаємо всіх на наших наступних заходах!





























