Запрошуємо з 19 по 25 лютого взяти участь у Особисто-командному чемпіонаті Дніпропетровської області з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 12 та 14 років!
Турнір проводиться за підтримки попечителя Федерації шахів Дніпра Суходольського Ігоря Олександровича!
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: м.Дніпро, вул. Космонавтів, 8 (ДЮСШ №7).
Головний суддя турніру – національний арбітр, арбітр ФІДЕ, Макаревич Володимир Ілліч.
До участі у змаганні допускаються шахісти:
2010-2011 р.н юнаки від 2 розряду та дівчата від 3 розряду;
2012-2013 р.н юнаки від 2 розряду та дівчата від 3 розряду;
Залік особисто-командний серед вікових категорій:
до 14 років (2010-2011 р.н.);
до 12 років (2012-2013 р.н. та молодше);.

Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням:
https://forms.gle/1uCa71WdybZXnEjf7

Уважно ознайомтесь із Положенням турніру:
Чекаємо на вас! Усім мирного неба над головою та міцного здоров’я!