На о. Родос (Греція) стартував чемпіонат Європи серед жінок (класична гра). Від м.Дніпро та Дніпропетровської області приймають участь: Гребенщикова Єлизавета, Цирульник Маріца, Валькова Анжеліка, Мащенко Таміла, Васильчук Діана. Бажаємо дівчатам гарної гри та яскравих перемог!
