У м. Вінниця стартував чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 8 років (класична гра, швидка гра та бліц).Від м.Дніпро та Дніпропетровської області приймають участь:
Нетребка Мирон, Піроцька Дар’я, Мітус Лев (тренер Гутман Г.М.), Куліш Єгор (тренер Цираковський С.В.), Коломієць Кіра (тренер Байрамова А.В.), Дерев’янко Кіра (тренер Коломієць Є.Ф.), Шумельчик Іван (тренер Лях А.А.), Завізіон Демид (тренер Тамаркіна А.П.).
Бажаємо успіхів та яскравих перемог!