
Вітаємо Тимошенко Ірину та Шпитько Анатолія з зайнятими

1 місцями у блискавичну гру на VII Міжнародному Фестивалі літньої Сеньйоріади “Спорт для всіх заради здоров’я”, який проходив з 19 по 23 серпня у м. Луцьк!Керівник і капітан делегації Чесноков Є.Г.