19 квітня у місті Дніпро відбувся тренерський семінар з шахів, який зібрав зацікавлених тренерів та любителів шахової гри з різних куточків регіону.

Захід відбувся за підтримки попечителя Федерації шахів Дніпропетровської області – КОРПОРАЦІЇ «БІОСФЕРА».

Семінар проходив в інтерактивному форматі на базі сучасного навчального простору ДЮСШ№9.
Учасники мали змогу долучитися до обговорення актуальних тем тренерської діяльності у шахах, а також поставити запитання лекторам.

Спікерами заходу стали:

Максимов Дмитро Іванович – міжнародний гросмейстер, тренер.
Чобіток Яків Якович – кандидат у майстри спорту, досвідчений тренер.

У програмі семінару були розглянуті такі теми:
«Сучасні технології у шахах: двигуни, платформи та нейромережі»;
«Темпераменти і типи мислення. Можливість застосування на практиці»;
«Психологічний вплив на шахіста (тренерський досвід)»;

Захід відзначився високою активністю учасників, професійною атмосферою та цінним обміном досвідом.

Усі присутні отримали нові знання, практичні поради та мотивацію до подальшого вдосконалення в тренерській діяльності.

Дякуємо всім, хто долучився до семінару.