З 6 по 9 серпня пройшли кваліфікаційні турніри з нормами четвертого, третього, другого, першого розрядів з класичних шахів та РЕЙТИНГОВИЙ ТУРНІР
Турніри проходили за підтримки попечителів Федерації шахів Дніпра – Жадана Євгенія Володимировича, Круглова Костянтина Олександровича та Харченка Дмитра Олеговича.

Призові місця у турнірі з нормою четвертого розряду розподілилися наступним чином:1 місце: Борисенко Тимофій (7 очок);2 місце: Кльоц Артем (5,5 очок);3 місце: Юристовська Аліна (5 очок).
Виконали норму четвертого розряду (норма була 5 з 8 очок) наші призери, а також: Петров Мирон, Бондар Гліб та Нагорний Олександр, які набрали по 5 очок.

З результатами турніру ви можете ознайомитись, перейшовши за посиланням:https://www.chessmanager.com/uk-ua/tournaments/4797176557469696/results/8
Призові місця у турнірі з нормою третього розряду розподілилися таким чином:1 місце: Чмихало Софія (7 очок);2 місце: Савчук Тимофій (6,5 очок);3 місце: Пугач Андрій (6 очок).
Виконали норму третього розряду (норма була 6 з 8 очок) тільки наші призери.

З результатами турніру ви можете ознайомитись, перейшовши за посиланням: https://www.chessmanager.com/uk-ua/tournaments/4695830470721536/results/8
Призові місця у турнірі з нормою другого розряду розподілилися таким чином:1 місце: Фалалєєв Даниїл (7 очок);2 місце: Баранов Тимофій (6 очок);3 місце: Шевченко Ярослав (6 очок).
Виконали норму другого розряду (норма була 6 з 8 очок) наші призери, а також Шевченко Олексій (6 очок).

З результатами турніру ви можете ознайомитись, перейшовши за посиланням: https://www.chessmanager.com/uk-ua/tournaments/4916170169909248/results/8
Призові місця у турнірі з нормою першого розряду розподілилися таким чином:1 місце: Кобець Володимир (7 очок);2 місце: Наголюк Мирон (7 очок);3 місце: Буруля Олександр (6,5 очок).
Виконали норму першого розряду (норма була 7 з 9 очок) тільки наші призери, які посіли перше та друге місця.

З результатами турніру ви можете ознайомитись, перейшовши за посиланням: https://www.chessmanager.com/uk-ua/tournaments/4821681602428928/results/9
Призові місця у РЕЙТИНГОВОМУ ТУРНІРІ розподілилися таким чином:1 місце: Козюра Максим (6,5 очок);2 місце: Скляр Олексій (6 очок);3 місце: Мазур Маргарита (6 очок).

З результатами турніру ви можете ознайомитись, перейшовши за посиланням: https://s1.chess-results.com/tnr1470186.aspx?lan=12&art=4&SNode=S0
Дякуємо організаторам та суддям, які проводили турнір: міжнародний гросмейстер та національний арбітр з шахів Гутман Геннадій, Пензіна Олена, Гурський Василь та Нетребка Катерина.Велика подяка за допомогу в організації директору ДЮСШ №9 – Байрамовій Анастасії!
Вітаємо гравців, які виконали розряд і посіли призові місця, вітаємо їх тренерів та батьків! Всіх чекаємо на наступних турнірах!
Бережіть себе та своїх близьких! До нових зустрічей, до нових перемог!
Фото змагання: https://www.facebook.com/share/p/1NuZ96iaQT/