29 вересня відбулось нагородження дівчат за участь у онлайн-турнірах серед жінок, які проходили у серпні та вересні.
Турніри проводились за підтримки попечителя Федерації шахів Дніпра Голофієвської Тетяни!
Були нагорождені сертифікатами різних номіналів наступні шахістки:
• 1 місце – Гайдар Софія (1000 грн.);
• 2 місце – Мазур Маргарита (800 грн.);
• 3 місце – Морозова Олена (700 грн.);
•1 місце 2 розряд – Грігель Єва (500 грн.);
•1 місце 3 розряд – Піроцька Дар‘я (500 грн.);
•1 місце 4 розряд – Голубнича Єлизавета (200 грн.);
•2 місце 4 розряд – Гулюкина Вераніка (200 грн.);
•3 місце 4 розряд – Зарецька Діана (100 грн.).
З результатами онлайн-турнірів Ви можете ознайомитись за посиланням:
Вітаємо переможниць та призерок!
Дякуємо всім за участь та запрошуємо дівчат на серію онлайнів у жовтні та листопаді!






