29 вересня відбулось нагородження дівчат за участь у онлайн-турнірах серед жінок, які проходили у серпні та вересні.

Турніри проводились за підтримки попечителя Федерації шахів Дніпра Голофієвської Тетяни!

Були нагорождені сертифікатами різних номіналів наступні шахістки:

• 1 місце – Гайдар Софія (1000 грн.);

• 2 місце – Мазур Маргарита (800 грн.);

• 3 місце – Морозова Олена (700 грн.);

•1 місце 2 розряд – Грігель Єва (500 грн.);

•1 місце 3 розряд – Піроцька Дар‘я (500 грн.);

•1 місце 4 розряд – Голубнича Єлизавета (200 грн.);

•2 місце 4 розряд – Гулюкина Вераніка (200 грн.);

•3 місце 4 розряд – Зарецька Діана (100 грн.).

З результатами онлайн-турнірів Ви можете ознайомитись за посиланням:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1i4QGjrTF4D8mCV-ifv_-_xch8Kpe6J7Y7vDOs0fKrQM/edit?fbclid=IwAR21XaarlhEtnotQtNxnHL_2fJ6RuKF_ZQizAzRDRThhY1PYF7KubHJQtuM#gid=0

Вітаємо переможниць та призерок!

Дякуємо всім за участь та запрошуємо дівчат на серію онлайнів у жовтні та листопаді!