Вітаємо збірну команду м.Дніпра з вдалим виступом на Чемпіонаті України серед студентів! Змагання проходили в м.Києві з 10 по 12 травня в особистому та командному заліку.Склад збірної команди:

Гаюн Дмитро – МС

Перцев Євген – 1 р-д

Тихомирова Олеся – 1 р-д

Куреченко Ірина – 1 р-дЗа підсумками чемпіонату наша збірна завоювала – в командному заліку :

Швидка гра – 3 місце

Блискавична гра – 2 місце- в особистому заліку :


Гаюн Дмитро – 2 місце (рапід та бліц)

Тихомирова Олеся – 2 місце (бліц).