Вітаємо збірну команду м.Дніпра з вдалим виступом на Чемпіонаті України серед студентів!                                                                        Змагання проходили в м.Києві з 10 по 12 травня в особистому та командному заліку.Склад збірної команди:

➡️

 Гаюн Дмитро – МС

➡️

 Перцев Євген – 1 р-д

➡️

 Тихомирова Олеся – 1 р-д

➡️

 Куреченко Ірина – 1 р-дЗа підсумками чемпіонату наша збірна завоювала                                                                                    – в командному заліку :

🥉

Швидка гра – 3 місце

🥈

Блискавична гра – 2 місце- в особистому заліку :

🥈
🥈

Гаюн Дмитро – 2 місце (рапід та бліц)

🥈

Тихомирова Олеся – 2 місце (бліц).