09.03 в приміщенні ДЮСШ №9 відбувся «Бліцтурнір на честь 8-го березня», у якому зіграло 35 прекрасних учасниць!

Захід пройшов за підтримки попечителя Федерації шахів Дніпра Маркова Олексія Михайловича!

♟

За результатами турніру, який проходив за швейцарською системою у 9 турів з особистим заліком (контроль часу – 3 хв. + 2 сек.), призові місця розподілилися наступним чином:

1 місце – Гайдар Софія

🥇

(8 очок);
2 місце – Мазур Маргарита

🥈

(7,5 очок);
3 місце – Євтушенко Анастасія 

🥉

(6,5 очок);
4 місце – Кравець Таісія (6 очок);
5 місце – Ісаєва Варвара (6 очок).

Усі учасниці турніру отримали солодкі призи!

Детальніше ознайомитись з результатами турніру ви можете за посиланням: https://www.chessmanager.com/ru-ru/tournaments/5132966992019456/results/9

Дякуємо національному арбітру з шахів Геннадію Гутману та Гурському Василю за суддівство!

Висловлюємо подяку ДЮСШ №9 за надане приміщення та безцінну допомогу в проведенні змагань

Дякуємо всім за участь, чекаємо вас на наших заходах!