09.03 в приміщенні ДЮСШ №9 відбувся «Бліцтурнір на честь 8-го березня», у якому зіграло 35 прекрасних учасниць!
Захід пройшов за підтримки попечителя Федерації шахів Дніпра Маркова Олексія Михайловича!

За результатами турніру, який проходив за швейцарською системою у 9 турів з особистим заліком (контроль часу – 3 хв. + 2 сек.), призові місця розподілилися наступним чином:
1 місце – Гайдар Софія

(8 очок);
2 місце – Мазур Маргарита

(7,5 очок);
3 місце – Євтушенко Анастасія

(6,5 очок);
4 місце – Кравець Таісія (6 очок);
5 місце – Ісаєва Варвара (6 очок).
Усі учасниці турніру отримали солодкі призи!
Детальніше ознайомитись з результатами турніру ви можете за посиланням: https://www.chessmanager.com/ru-ru/tournaments/5132966992019456/results/9
Дякуємо національному арбітру з шахів Геннадію Гутману та Гурському Василю за суддівство!
Висловлюємо подяку ДЮСШ №9 за надане приміщення та безцінну допомогу в проведенні змагань
Дякуємо всім за участь, чекаємо вас на наших заходах!


































