У м. Прага (Чехія) стартував чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат до 8, 10, 12, 14, 16 18 років (класична гра, швидка гра та бліц). З 16 по 21 серпня пройде рапід та бліц, а з 21 серпня по 01 вересня класична гра.
Гравці від м. Дніпро та Дніпропетровської області:

Дячук Артем (м.Дніпро);

Лях Василь (м.Кривий Ріг);

Нестеренко Кирило (м. Дніпро);

Мінаєва Юліана (м. Кривий Ріг);

Нетребка Мирон (м. Дніпро);

Векслер Олександр (м. Дніпро);

Завізіон Демид (м. Дніпро);

Ачинович Олег (м. Нікополь).Представник делегації Казмірук Вадим.
Бажаємо нашим Шахістам успіхів та яскравих перемог!