У м. Прага (Чехія) стартував чемпіонат Європи серед юнаків  та дівчат до 8, 10, 12, 14, 16 18 років (класична гра, швидка гра та бліц). З 16 по 21 серпня пройде рапід та бліц, а з 21 серпня по 01 вересня класична гра.
Гравці від м. Дніпро та Дніпропетровської області:

➡️

 Дячук Артем (м.Дніпро);

➡️

 Лях Василь (м.Кривий Ріг);

➡️

 Нестеренко Кирило (м. Дніпро);

➡️

 Мінаєва Юліана (м. Кривий Ріг);

➡️

 Нетребка Мирон (м. Дніпро);

➡️

 Векслер Олександр (м. Дніпро);

➡️

 Завізіон Демид (м. Дніпро);

➡️

 Ачинович Олег (м. Нікополь).Представник делегації Казмірук Вадим.
Бажаємо нашим Шахістам успіхів та яскравих перемог!