У м. Київ стартував Чемпіонат України серед студентів.З 28 по 30 квітня пройде рапід та бліц.Від м. Дніпро та Дніпропетровської області приймають участь дві команди.Перша команда:

➡️

 Гаюн Дмитро;

➡️

 Марценюк Михайло;

➡️

 Дубовик Анастасія;

➡️

 Євтушенко Анастасія.Друга команда:

➡️

 Тихомиров Ян;

➡️

 Батечко Назар;

➡️

 Кучеренко Ірина;

➡️

Коробкіна Софія.
Побажаємо нашим командам успіхів та яскравих перемог!