У м. Київ стартував Чемпіонат України серед студентів.З 28 по 30 квітня пройде рапід та бліц.Від м. Дніпро та Дніпропетровської області приймають участь дві команди.Перша команда:

Гаюн Дмитро;

Марценюк Михайло;

Дубовик Анастасія;

Євтушенко Анастасія.Друга команда:

Тихомиров Ян;

Батечко Назар;

Кучеренко Ірина;

Коробкіна Софія.
Побажаємо нашим командам успіхів та яскравих перемог!