З 12-15 січня у м.Монте-Карло, проходить жіночий чемпіонат Європи з швидкої та блискавичної гри. Місто Дніпро та Дніпропетровську область представляє WIM Гребенщикова Єлизавета (тренер Чернов Є.А. ДЮСШ №9).

Бажаємо Єлизаветі успіхів та яскравих перемог!

🤩