З 18 по 20 березня проходили змагання з шахів у рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» в місті Дніпро.

У ІІ етапі прийняло участь 48 команд. Учасники продемонстрували високий рівень гри та командного духу.

Призові місця посіли наступні команди:

Соборний район

1 місце: Ліцей №23 “Соборний”

2 місце: Дніпровська гімназія №20

3 місце: Дніпровський ліцей №28

Новокодацький район

1 місце: Дніпровський Ліцей №54

2 місце: Дніпровська гімназія №141

3 місце: Дніпровська гімназія №59

Індустріальний район

1 місце: Дніпровська гімназія №121

2 місце: Дніпровський ліцей №7

Самарський район

1 місце: Дніпровський ліцей №129

2 місце: КЗО «НВО №136»

3 місце: Дніпровська гімназія № 127

Амур-Нижньодніпровський район

1 місце: Дніпровський ліцей №134

2 місце: КЗО НВК №57

3 місце: Дніпровська гімназія №131

Центральний район

1 місце: Ліцей №1

Чечелівський район

1 місце: Гімназія №46

2 місце: Дніпровська Гімназія №62

3 місце: Гімназія №6

Шевченківський район

1 місце: Дніпровський ліцей №137

2 місце: ДТЕЛ№ 61″ЕРУДИТ”

3 місце: Гімназія № 19

До ІІІ етапу (10-11класи) пройшли наступні команди: Українсько – Американський ліцей, Дніпровський ліцей № 7,  № 137, № 129 та №134.

Зі списком команд, які пройшли до ІІІ етапу Ви можете ознайомитись за посиланням:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1yyxtUdWAoBgRaVq1Vc7n2NRPZf-6x4jA/edit?usp=sharing&ouid=115684001453193875841&rtpof=true&sd=true

Дякуємо командам та їхнім представникам за наполегливість, злагоджену гру та волю до перемоги, а також керівникам шкіл за підтримку та сприяння участі команд!

Величезна подяка за допомогу в організації та проведенні змагань колективу та директору ДЮСШ №9 – Байрамовій Анастасії, та ДЮСШ №7.

А також всім суддям за професіоналізм та об’єктивність.

Слідкуйте за анонсами, чекаємо Вас на наступному етапі змагань!