З 18 по 20 березня проходили змагання з шахів у рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» в місті Дніпро.
У ІІ етапі прийняло участь 48 команд. Учасники продемонстрували високий рівень гри та командного духу.
Призові місця посіли наступні команди:
Соборний район
1 місце: Ліцей №23 “Соборний”
2 місце: Дніпровська гімназія №20
3 місце: Дніпровський ліцей №28
Новокодацький район
1 місце: Дніпровський Ліцей №54
2 місце: Дніпровська гімназія №141
3 місце: Дніпровська гімназія №59
Індустріальний район
1 місце: Дніпровська гімназія №121
2 місце: Дніпровський ліцей №7
Самарський район
1 місце: Дніпровський ліцей №129
2 місце: КЗО «НВО №136»
3 місце: Дніпровська гімназія № 127
Амур-Нижньодніпровський район
1 місце: Дніпровський ліцей №134
2 місце: КЗО НВК №57
3 місце: Дніпровська гімназія №131
Центральний район
1 місце: Ліцей №1
Чечелівський район
1 місце: Гімназія №46
2 місце: Дніпровська Гімназія №62
3 місце: Гімназія №6
Шевченківський район
1 місце: Дніпровський ліцей №137
2 місце: ДТЕЛ№ 61″ЕРУДИТ”
3 місце: Гімназія № 19
До ІІІ етапу (10-11класи) пройшли наступні команди: Українсько – Американський ліцей, Дніпровський ліцей № 7, № 137, № 129 та №134.
Зі списком команд, які пройшли до ІІІ етапу Ви можете ознайомитись за посиланням:
Дякуємо командам та їхнім представникам за наполегливість, злагоджену гру та волю до перемоги, а також керівникам шкіл за підтримку та сприяння участі команд!
Величезна подяка за допомогу в організації та проведенні змагань колективу та директору ДЮСШ №9 – Байрамовій Анастасії, та ДЮСШ №7.
А також всім суддям за професіоналізм та об’єктивність.
Слідкуйте за анонсами, чекаємо Вас на наступному етапі змагань!






























































































































