Запрошуємо студентів, викладачів, аспірантів та співробітників ЗВО та фахової передвищої освіти 15 березня о 12:00 на II турнір «Ліга з шахів»!

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: м. Дніпро, площа Шевченка, 1 (Палац Студентів (парк ім.Тараса Шевченка))
Якщо є питання, звертайтесь за тел. +380 (67) 718 44 44.

Система проведення: швейцарська у 7 турів.
Контроль часу: швидкі шахи – 10 хвилин на партію з додаванням 5 секунд за кожний зроблений хід, починаючи з першого.

Запрошуємо до участі студентів, аспірантів, викладачів та співробітників закладів вищої освіти та фахової передвищої освіти.

Детальніше у Регламенті про турнір, з яким Ви можете ознайомитись, перейшовши за посиланням:

https://docs.google.com/document/d/1EDjtbCNYglZ2tgiTpR4Wq1AHWX2aZI1I/edit?usp=drive_link&ouid=115684001453193875841&rtpof=true&sd=true

❗️

Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням:
https://forms.gle/gNhdEkofLjzA9TAh8

Усім мирного неба над головою та міцного здоров’я!
Чекаємо на Вас!