У м. Вінниця стартував командний чемпіонат України серед юнаків до 16 років (класична гра, швидка гра та бліц).Склад команди від м. Дніпро та Дніпропетровської області:

➡️

 Дячук Артем;

➡️

 Лях Василь;

➡️

Нестеренко Кирило. Представник команди: Казмірук Вадим
Бажаємо нашій команді успіхів та яскравих перемог!