28 вересня відбувся Кубок міста 2024 року з блискавичної гри з шахів серед чоловіків та жінок
Турнір пройшов за підтримки попечителя Федерації шахів Дніпра корпорації «Біосфера»!
Усього в турнірі взяло участь 45 гравців!
За підсумками 9 турів, призові місця в основній категорії (чоловіки) розподілилися наступним чином:
Кубок та 1 місце – завоював Дячук Артем (FM) (8 очок);
2 місце – Борисенко Вʼячеслав (IM) (7,5 очок);
3 місце – Жалдибін Володимир (МСУ) (7 очок);
4 місце – Борисенко Максим (МСУ) (6,5 очок);
5 місце – Метревелі Георгій (6,5 очок).
Переможницями в основній категорії (жінки) стали:
Кубок та 1 місце – завоювала Цирульник Маріца (мсу) (5 очок);
2 місце – Лисенко Альбіна (4,5 очки);
3 місце – Гайдар Софія (4 очки);
Кращим ветераном турніру став Чернов Євген (6 очок).
Вітаємо переможців та призерів!
З результатами турніру Ви можете ознайомитись за посиланням: chessmanager.com/tournaments/4848543252873216/rounds/1
Дякуємо міжнародному гросмейстеру та національному арбітру з шахів Геннадію Гутману за суддівство!
Усім мирного неба над головою та міцного здоров’я!
Чекаємо всіх на наших наступних заходах!










































