30 травня пройшов Особисто-командний чемпіонат міста з блискавичної гри серед юнаків та дівчат до 8, 10 років та молодше!
Турнір відбувся за підтримки попечителей Федерації шахів Дніпра – Фесенко Сергія Ігоровича та Василенко Юрія Миколайовича.
Призові місця у категорії до 10 років серед юнаків розподілилися таким чином:
1 місце: Нетребка Мирон (8,5 очок);
2 місце: Димарчук Максим (6,5 очок);
3 місце: Авдєєв Максим (6 очок).
Детальніше ознайомитись с результатами чемпіонату Ви можете за посиланнями: https://www.chessmanager.com/ru-ru/tournaments/4668639940837376/results/9
Призові місця у категорії до 8 років серед юнаків розподілилися таким чином:
1 місце: Пащенко Дмитро (8 очок);
2 місце: Сарана Владислав (6,5 очок);
3 місце: Байрамов Омар (6 очок).
Детальніше ознайомитись с результатами чемпіонату Ви можете за посиланнями: https://www.chessmanager.com/ru-ru/tournaments/5890916380442624/results/9
Призові місця у категорії до 10 років серед дівчат розподілилися таким чином:
1 місце: Піроцька Дарʼя (9 очок);
2 місце: Коломієць Кіра (8 очок);
3 місце: Малиніна Олександра (7 очок).
Призові місця у категорії до 8 років серед дівчат розподілилися таким чином:
1 місце: Калюжна Діана (6 очок);
2 місце: Соловйова Ніколь (5 очок);
3 місце: Халус Ульяна (5 очок).
Детальніше ознайомитись с результатами чемпіонату серед дівчат: https://www.chessmanager.com/ru-ru/tournaments/5191607506829312/results/9
Усі переможці отримали медалі, дипломи та призи)) За медалі та дипломи дякуємо Управління спорту міста Дніпра
Командний залік у категорії до 10 років:
1 місце: ДЮСШ№9-1 (Нетребка М., Авдєєв М., Чорноморець М., Піроцька Д.);
2 місце:ДЮСШ№9-2 (Завізіон Д., Хацкевич П., Олінович А., Коломієць К.);
3 місце:ДЮСШ№7 (Мурсалов М., Шевченко Д., Коваль Даніель, Малиніна О.).
Командний залік у категорії до 8 років:
1 місце: ДЮСШ№9-1 (Пащенко Д., Байрамов О., Купрін П., Калюжна Д.);
2 місце:ДЮСШ№9-2 (Кулієв Н., Шамов М., Ємельянов М., Бервено О.);
3 місце:ДЮСШ№7 (Соловйова Н., Халус У., Шевченко С.).
Вітаємо переможців та призерів чемпіонату, їх батьків та тренерів!
Дякуємо головному судді – міжнародному гросмейстеру Гутману Геннадію; директору ДЮСШ №9 – Байрамовій Анастасії, а також суддям Нетребка Катерині та Трофімовій Катерині, організатору – Бичковій Юлії.
Дякуємо за гостинність ДЮСШ №9!
Всіх чекаємо на наших нових заходах!
До нових зустрічей, до нових перемог!




















