28 квітня в приміщенні ДЮСШ №9 за адресою вул. Вернадського, 27 відбувся Сьомий Кубок вихідного дня серед дівчат до 21 року “Інтелект та Грація”!
Всього взяли участь 38 чарівних шахісток!
У категорії 1, 2 та 3 розряди взяли участь 19 дівчат.
Контроль часу 5+5, швейцарська система – 7 турів.
Призові місця розподілились таким чином:
1 місце – Гайдар Софія (7 очок із 7);
2 місце – Мазур Маргарита (5,5 очок із 7);
3 місце – Герасименко Даніела (5 очок із 7).
З результатами можна ознайомитись за посиланням:http://chessmanager.com/tournaments/4823041864892416/players
У категорії 4 розряд та безрозрядниці взяли участь 19 дівчат.
Контроль часу 10+0, швейцарська система – 7 турів.
Призові місця розподілилися таким чином:
1 місце – Зарецька Діана (6 очок із 7);
2 місце – Соболевська Марія (6 очок із 7);3 місце – Ляшок Маргарита (5 очок із 7).
Детальніше ознайомитись з результатами турніру Ви можете за посиланням:chessmanager.com/tournaments/5145517102727168/players
Переможниці нагороджені кубками, дипломами та шаховими сувенірними призами.
Сьогодні вперше у перерві між турами був проведений майстер клас з виготовлення шахового милу. Всі дівчата із задоволенням прийняли участь))
Дякуємо головному судді міжнародному гросмейстеру Геннадію Гутману та Байрамовій Анастасії Василівні.
Всіх чекаємо вже у червні на наступному турнірі!
Бережіть себе та своїх близьких! До нових зустрічей!
Слава ЗСУ!